O FIRMIE MSR Biuro Rachunkowe

MR Biuro Rachunkowe Grażyna Ziółkowska istnieje na rynku od marca 1995 roku.

 

Biuro prowadzi Grażyna Ziółkowska posiadająca wykształcenie wyższe ekonomiczne uzyskane na SGH (Szkoła Główna Handlowa). Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe z zakresu podatków i prawa podatkowego na Uniwersytecie Warszawskim.We wrześniu 1997 roku została wpisana na listę Doradców Podatkowych pod numerem 01621.

  

Nasze biuro rachunkowe zapewnia kompleksową obsługę finansowo-księgową, kadrowo-płacową oraz doradztwo podatkowe na potrzeby  naszych klientów. Mamy wieloletnie doświadczenie współpracy z firmami o różnych rodzajach działalności.

 

Nasi klienci to:

  • przedsiębiorstwa produkcyjne,
  • usługowe,
  • handlowe,

a także:

  • fundacje
  • stowarzyszenia

Ponadto od dwunastu lat biuro współpracuje z organizacjami non-profit, prowadząc kompleksową obsługę Fundacji i Stowarzyszeń. Mamy doświadczenie w rozliczaniu środków pomocowych i dotacji.

 

Nasza firma to zespół skutecznych i doświadczonych profesjonalistów. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów, wprowadzamy zasady elastycznej współpracy. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, świadcząc swoje usługi w sposób kompleksowy i rzetelny. Zachowujemy pełną dyskrecję.

 

Nasze usługi mają na celu wspierać Państwa działania biznesowe, pomagając w realizacji przedsięwzięć.

Współpraca z naszym biurem kreuje zadowolenie i satysfakcję, by nasz Klient mógł skoncentrować się wyłącznie na idei i strategii działania swojej firmy.

 

Biuro w zakresie świadczonych usług ponosi pełną odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych ksiąg i rozliczeń klientów przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

 

Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

 

 

Co MSR Biuro Rachunkowe może dla Ciebie zrobić?

Dlaczego warto wybrać nasze biuro rachunkowe?

1
Zapewniamy "skrojone na miarę" rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz indywidualne podejście w zależności od specyfiki działalności firmy.

2
Działamy na rynku usług księgowych już prawie 20 lat. Do grona naszych Klientów należą przedsiębiorstwa o wielu profilach działalności, różnych formach prawnych i rodzajach opodatkowania

3
Z nami oszczędzasz swój czas i pieniądze. Dzięki nam możesz zoptymalizować w swojej firmie wszystkie procesy związane z księgowością i prowadzeniem spraw kadrowych. Nasi doradcy pozostają do Twojej dyspozycji również telefonicznie oraz mailowo, a drzwi naszego biura są dla Ciebie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

4
Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz pełen profesjonalizm, a także komunikatywność
i życzliwość we wzajemnych relacjach.

NA SKRÓTY